RN65D12R7FRE6
MFR.Part #
RN65D12R7FRE6
JLCPCB Part #
C1786598
Description
-65℃~+175℃ 12.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors