CA0001R1500KE66
MFR.Part #
CA0001R1500KE66
JLCPCB Part #
C19592122
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 1W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS