RN65D11R0FB14
MFR.Part #
RN65D11R0FB14
JLCPCB Part #
C1414977
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors