RNC70K1581FRRE6
MFR.Part #
RNC70K1581FRRE6
JLCPCB Part #
C3427404
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors