RN65D10R5FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D10R5FRSL
JLCPCB Part #
C1798226
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 10.5Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors