RN55C4930BB14
MFR.Part #
RN55C4930BB14
JLCPCB Part #
C1413287
Description
-65℃~+175℃ 125mW 493Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors