RN65D1072FRSL
MFR.Part #
RN65D1072FRSL
JLCPCB Part #
C1797827
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors