RN65D1071FRSL
MFR.Part #
RN65D1071FRSL
JLCPCB Part #
C1798136
Description
-65℃~+175℃ 1.07kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors