RN65C97R6BRSL
MFR.Part #
RN65C97R6BRSL
JLCPCB Part #
C3427264
Description
-65℃~+175℃ 500mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors