CMF6511K500FKEK
MFR.Part #
CMF6511K500FKEK
JLCPCB Part #
C3356247
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 11.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS