RN65C9763FRSL
MFR.Part #
RN65C9763FRSL
JLCPCB Part #
C1799835
Description
-65℃~+175℃ 500mW 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors