RN65C9761FRE6
MFR.Part #
RN65C9761FRE6
JLCPCB Part #
C1789731
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors