RN65C9601DRE6
MFR.Part #
RN65C9601DRE6
JLCPCB Part #
C1794533
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors