RN65C8980BBSL
MFR.Part #
RN65C8980BBSL
JLCPCB Part #
C1430862
Description
-65℃~+175℃ 500mW 898Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors