RNC60H1691FSRE5201
MFR.Part #
RNC60H1691FSRE5201
JLCPCB Part #
C3479066
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors