RN65C8870FRE6
MFR.Part #
RN65C8870FRE6
JLCPCB Part #
C1789807
Description
-65℃~+175℃ 500mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors