RN65C8661FRSL
MFR.Part #
RN65C8661FRSL
JLCPCB Part #
C1799809
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors