RN65C8251BRSL
MFR.Part #
RN65C8251BRSL
JLCPCB Part #
C3390911
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors