RN65C8251FBSL
MFR.Part #
RN65C8251FBSL
JLCPCB Part #
C1427885
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors