RN65C8061BBSL
MFR.Part #
RN65C8061BBSL
JLCPCB Part #
C1430902
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors