RN65C8060FR36
MFR.Part #
RN65C8060FR36
JLCPCB Part #
C1790908
Description
-65℃~+175℃ 500mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors