Y11699K09000T0L
MFR.Part #
Y11699K09000T0L
JLCPCB Part #
C4234371
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 9.09kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount