RN65C7961BB14
MFR.Part #
RN65C7961BB14
JLCPCB Part #
C1423678
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.96kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors