RN65C7873FRSL
MFR.Part #
RN65C7873FRSL
JLCPCB Part #
C1800101
Description
-65℃~+175℃ 500mW 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors