ERL201K1000GKEK500
MFR.Part #
ERL201K1000GKEK500
JLCPCB Part #
C3495704
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors