RN65C7500FB14
MFR.Part #
RN65C7500FB14
JLCPCB Part #
C1415767
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors