RN55E9762DR36
MFR.Part #
RN55E9762DR36
JLCPCB Part #
C3528217
Description
-65℃~+175℃ 125mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors