RN65C7320FRE6
MFR.Part #
RN65C7320FRE6
JLCPCB Part #
C1789697
Description
-65℃~+175℃ 500mW 732Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors