RN65C7152FRE6
MFR.Part #
RN65C7152FRE6
JLCPCB Part #
C1789694
Description
-65℃~+175℃ 500mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors