RN65D2004FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D2004FRSL
JLCPCB Part #
C1809381
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 2MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors