RN65C6843DRE6
MFR.Part #
RN65C6843DRE6
JLCPCB Part #
C1794246
Description
-65℃~+175℃ 500mW 684kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors