RN65C6653FRSL
MFR.Part #
RN65C6653FRSL
JLCPCB Part #
C1801729
Description
-65℃~+175℃ 500mW 665kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors