CMF6510R000FKR6
MFR.Part #
CMF6510R000FKR6
JLCPCB Part #
C1786272
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 10Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors