MMA02040E9001BB100
MFR.Part #
MMA02040E9001BB100
JLCPCB Part #
C3966327
Description
-55℃~+125℃ 250mW 9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS