RN65C6201CB14
MFR.Part #
RN65C6201CB14
JLCPCB Part #
C3416370
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors