RN65C6193BRE6
MFR.Part #
RN65C6193BRE6
JLCPCB Part #
C1799826
Description
-65℃~+175℃ 500mW 619kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors