TNPU0603365RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0603365RAZEN00
JLCPCB Part #
C4064580
Description
-55℃~+125℃ 100mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS