RN65C6192FRE6
MFR.Part #
RN65C6192FRE6
JLCPCB Part #
C1788865
Description
-65℃~+175℃ 500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors