CRCW0805120MJPEAHR
MFR.Part #
CRCW0805120MJPEAHR
JLCPCB Part #
C1882635
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS