RN65C6043DB14
MFR.Part #
RN65C6043DB14
JLCPCB Part #
C3481729
Description
-65℃~+175℃ 500mW 604kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors