RN65C6042DB14
MFR.Part #
RN65C6042DB14
JLCPCB Part #
C1416360
Description
-65℃~+175℃ 500mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors