RN65C6041FBSL
MFR.Part #
RN65C6041FBSL
JLCPCB Part #
C1429210
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors