RN60C90R9DBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C90R9DBSL
JLCPCB Part #
C3567057
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors