RN65C6041BB14
MFR.Part #
RN65C6041BB14
JLCPCB Part #
C1423840
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.04kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors