RN55C6041BB14
MFR.Part #
RN55C6041BB14
JLCPCB Part #
C1442426
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors