RN65C6002FB14
MFR.Part #
RN65C6002FB14
JLCPCB Part #
C1403378
Description
-65℃~+175℃ 500mW 60kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors