RN65C5973DBSL
MFR.Part #
RN65C5973DBSL
JLCPCB Part #
C1429169
Description
-65℃~+175℃ 500mW 597kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors