RN65C5621FBSL
MFR.Part #
RN65C5621FBSL
JLCPCB Part #
C1427712
Description
-65℃~+175℃ 5.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors