RN65C5621FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C5621FRE6
JLCPCB Part #
C1788903
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 5.62kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors