RN65C5620FB14
MFR.Part #
RN65C5620FB14
JLCPCB Part #
C1419401
Description
-65℃~+175℃ 500mW 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors